English
 
پنج شنبه، ۲۹ فروردین ۱۳۹۸, ۱۵:۰۴
به اداره کل راه و شهرسازی لارستان خوش آمدید. / ثبت نام کنید / ورود

شرایط عضويت در وب سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان

شرایط عضویت: ثبت نام در این سایت محدودیتی نداشته و رایگان است؛ اما قوانین و قواعدی که در ذیل می‌آید، لازم‌الاجرا هستند. در صورت موافقت با این قوانین، بر روی چک‌باکس کلیک کرده و فرآیند ثبت‌نام را کامل نمایید؛ در غیر این صورت، برای رفتن به صفحه‌ی اول سایت اینجا را کلیک کنید.


1) کاربران باید هنگام ثبت‌نام در وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان، کلمات مناسبی را به عنوان نام کاربری خود انتخاب نمایند.
2) وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان طبق قوانین جهوری اسلامی ایران ، قوانین جرائم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی فعالیت می‌نماید و کاربران محترم آن موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این وب‌سایت قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود.
3) کاربر حق درج اطلاعات شخص دیگری غیر از خود را جهت ثبت‌نام و رزرو نداشته و تعهد می‌نماید اطلاعات درج شده در سایت، به صورت صحیح وارد شده‌اند. در صورت ورود اطلاعات ناقص یا نادرست، مسؤولیت عواقب بعدی این عمل به عهده‌ی کاربر می‌باشد.
4) وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان اطلاعات کاربران را با هیچ مجموعه‌ی دیگری به اشتراک نخواهد گذاشت و مراجع ذی‌صلاح فقط در صورت موارد مصرح در قانون، امکان استفاده از این اطلاعات را خواهند داشت.
5) اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد؛ لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به وب‌سایت
اداره کل راه وشهرسازی لارستان  اطلاع دهد.
6) وب‌سایت
اداره کل راه وشهرسازی لارستان حق دارد جهت ارسال بسته‌های هدیه، تبلیغات، نامه‌های الکترونیکی و... از طرف خود و یا مجموعه‌های همکار، از اطلاعات کاربران استفاده نماید.
7) کاربر تعهد می‌نماید هرگونه تغییر در مشخصات فردی خود را در اسرع وقت در این وب‌سایت اصلاح نماید. در غیر این‌صورت، وب‌سایت
اداره کل راه وشهرسازی لارستان هیچ‌گونه مسؤولیتی در قبال تبعات ناشی ازعدم صحت اطلاعات موجود نخواهد داشت.
8) کاربران باید از ساخت بیش از یک شناسه‌ی کاربری در وب‌سایت خودداری نمایند.
9)خدمات و محتویاتی که توسط
اداره کل راه وشهرسازی لارستان تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این وب‌سایت هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، نقشه‌ها، طرح‌ها، لوگو و... از وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. ذکر مطالب این وب‌سایت در اینترنت، تنها با ذکر نام و نشانی اینترنتی وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان و لینک به مطلب ذکر شده مجاز است و در رسانه‌های کاغذی، با کسب اجازه‌ی کتبی از مسؤولان وب‌سایت.
10) حقوق معنوی محتوایی که توسط کاربران وب‌سایت
اداره کل راه وشهرسازی لارستان تولید شده و بر روی این وب‌سایت قرار می‌گیرد، متعلق به وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان است: وب‌سایت اداره کل راه وشهرسازی لارستان حق ویرایش، حذف و یا بازنشر این محتویات را برای خود محفوظ می‌دارد.
11) استفاده از این وب‌سایت برای مقاصد تجاری، تبلیغات، بازاریابی و نظایر آن ممنوع است.

تاریخ بروزرسانی : ۲۵ اسفند ۱۳۹۴ ۱۰:۳۶
کلیه حقوق این وب‌سایت متعلق به اداره کل راه و شهرسازی لارستان می‌باشد.